![](https://irc.osvita-truskavets.gov.ua/wp-content/uploads/sites/27/2023/12/img_4903.jpeg)
✨Найкращі українці! Шановні колеги, наші вихованці та їхні батьки! Цього особливого вечора напередодні Різдва нехай мир і спокій не покидають Вас. З Різдвом Христовим💫Нехай Божа благодать огорне Вас і принесе нам 🕊️ мирний 2024 рік та якнайшвидшу перемогу🇺🇦, а вона обов’язково наступить, бо нашу єдність та незламність ніщо не зруйнує!
🙏Нехай Господь береже усіх наших захисників, дякуючи яким маємо можливість зібратись за святковим столом
Колектив Комунальна установа “ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР”✨